Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

22-letni Kuba z Niedrzwicy: Marzę, by po prostu żyć

Utworzony przez M., 17 grudnia 2010 r. o 11:19 Powrót do artykułu
Odwagi i powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
damy rade...ja już coś kminie...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnioddech.prv.pl To jest adres nowej strony na której umieszczane bada informacje o planowanych akcjach i imprezach charytatywnych dla Kuby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy tez zrobcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niebawem będziemy mieli okazję oglądać reportaż w TVP LUBLIN !!Proszę zaglądać na te stronę na pewno podam informację o emisji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A KIEDY BEDZIE REPORTAŻ ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
reportaz 28.12 godz 18.05 zdarzenia TV LUBLIN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Działam Braciszku damy rade !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
12 stycznia w klubie KAZIK w Lublinie (kampus Politechniki Lubelskiej) o godzinie 19.00 odbędzie się koncert charytatywny. Cały dochód z imprezy będzie przeznaczony na przeszczep płuc dla Kuby. Cena biletu: 10 zł na bramce 7 zł w przedsprzedaży
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
12 stycznia w klubie KAZIK w Lublinie (kampus Politechniki Lubelskiej) o godzinie 19.00 odbędzie się koncert charytatywny. Cały dochód z imprezy będzie przeznaczony na przeszczep płuc dla Kuby. Cena biletu: 10 zł na bramce 7 zł w przedsprzedaży
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
15 stycznia w klubie RETRO ROCKET w Łęcznej o godzinie 21.00 odbędzie się koncert charytatywny pod tytułem „Gramy dla Kuby”.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam do wzięcia udziału w akcji: http://www.facebook.com/event.php?eid=169945369716129&num_event_invites=0#!/event.php?eid=169945369716129 Zapraszamy do udziału w akcji znajomych, znajomi kolejnych znajomych Przelewy nawet kilkuzłotowe w setkach znajomych dają konkrety. Dla Kuby! Dla Woli Życia! Pozdrowienia! Rafał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakub Bielak; www.ostatnioddech.prv.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W związku ze zbliżającym się wypełnianiem PIT-ów : Przekażmy 1% podatku Kubie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cala moja rodzina przeznaczy po 1% podatku, a ja i moj chlopak przeslemy zza granicy 100 euro. To mala kropelka, ale ziarnko do ziarnka i zbierze sie miarka Jesli myslicie, ze z roznych przyczyn Was nie stac, to odmowcie sobie jakiegos drobiazgu i wplaccie co mozecie, sumuje sie kazde kilka zloty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...